Produkcja nowoczesnego sprzętu pasiecznego

www.bzyki.com

- lej do zsypywania pszczół

- skrzynki przystosowane do leja

- rojnice transportówki

- przyrząd do drutowania ramek

- poławiacze pyłku uniwersalne wylotowe

- podkarmiaczki ramkowe ze sklejki

- wiertarka do wiercenia ramek

 

www.bzyki.com

 

Nasza oferta ciągle się powiększa zapraszamy na naszą stronę

www.bzyki.com

kontakt: e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel:  508202701 lub 793 765 500

 

www.bzyki.com

Przyrząd do drutowania ramek, sam jestem pszczelarzem i wiem jak uciążliwe jest drutowanie ramek, dla tego wykonałem przyrząd, który bardzo pomaga i przyśpiesza właśnie tą czynność jaką jest nieszczęsne drutowanie.

Konstrukcja jest wykonana ze sklejki wodoodpornej grubości 21mm czarnej dlatego bo tłumi drgania przy wbijaniu gwoździ i dla kontrastu drut jest srebrny więc na czarnym go bardzo dobrze widać i praca jest wydajniejsza, nic się nie plącze itd.

Do przyrządu najlepiej dokupić uchwyt do drutu, albo samemu  zrobić.

 

www.bzyki.com

Rojnice transportówki do ramek wielkopolska ostrowska- 80zł, warszawska zwykła poszerzana-85zł, dadanta 1/2 apipol langstrotha- 80zł,wykonane ze sklejki wodoodpornej wykonanie wysokiej jakości,  mogę przesłać zdjęcie na e-mail.

 

Skrzynki do zsypywania pszczół robienie pakietów, posiadam też lej który jest przystosowany do tej skrzynki, skrzynki zrobione ze sklejki 12mm, otwór osiatkowany do podkarmiania, nacięcie na drut do zawieszenia matki, wszystko zamykane, siatka cięto-ciągniona metalowa ocynkowana jest to mocniejsza siatka niż aluminiowa cena 70zł

 

www.bzyki.com

Lej do zsypywania pszczół bardzo przydatny przy robieniu tzw. pakietów, w trakcie miodobrania pszczoły musimy zrzucić z plastrów, strącamy pszczoły do leja, pszczoły wpadają do skrzynki, napełniamy skrzynkę w zależności jaką rodzinę chcemy uzyskać wkładamy klateczkę z matka i juz mamy rodzinkę wymiary: wymiar najszerszy 23,5x50cm wymiar dolny przez który pszczoły spadają do skrzynki 6,5x15,5cm wys. 42cm.

www.bzyki.com

 

Podkarmiaczki ramkowe do uli wielkopolskich,, warszawski zwykły, warszawski poszerzany, podkarmiaczki są zrobione ze sklejki 4mm wodoodpornej, rama z sosny bezsęcznej górna deseczka ze sklejki wszystko klejone klejem wodoodpornym co daje nam szczelność ,boki szlifowane krawędzie zaoblone w środku pływak, podkarmiaczka jest bardzo dobrze wykonana.

podkarmiaczka ramkowa wielkopolska –1,5litra- 19zł,   2,5litra-20zł,   4litra-23zł

podkarmiaczka ramkowa warszawska zwykła –3l- 20zł

podkarmiaczka ramkowa warszawska poszerzana –4,5l-  22zł

 

 

www.bzyki.com

 

Poławiacze pyłku