Miodoland

MiodolandGospodarstwo Pasieczne
MIODOLAND Ryszard Sęk
Wola Węgierska 152
37-560 Pruchnik
Tel/Fax 0-16-628-87-31; kom. 792-016-141
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.miodoland.pl
NIP 792-154-77-54 REGON 180106256
Nr. Konta: 78909600042001000563550001

 

MiodolandDziałalność firmy „Miodoland” zrodzona została poprzez zamiłowanie do zawodu, jakim cieszą się założyciele firmy. Nasza praktyka zawodowa liczy ponad 40 lat.

Przedstawiamy bogatą ofertę miodów, które są zgodne z wymogami stawianymi produkcji żywności, jak i gamę innych produktów pszczelarskich takich jak  ule poliuretanowe i matki pszczele.Zakres i zasięg naszych usług powstał w oparciu o długoletnie kontakty z klientami w całym kraju.

Służymy ofertą produktów i usług niezależnie od lokalizacji naszego klienta. Jako „partner” jesteśmy elastyczni, niezawodni i sprawni, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Ul poliuretanowy

 

 

Oferujemy ule poliuretanowe najwyższej jakości po atrakcyjnej cenie.

Typ: Wielkopolski, Dadant, Dadant 1/2, Langstroth, Ostrowskiej, Apipol, MiniPlus, 5-ramkowe Skrzynki do produkcji Odkładów Wielkopolskie i Ostrowskiej. 

 

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Gwarantujemy najwyższą jakość dostępnych w kraju uli poliuretanowych.

Zapewniamy również fachową pomoc teoretyczną w zakresie gospodarki z ulami poliuretanowymi.

 

 

 

Oferujemy również matki pszczele po matkach reprodukcyjnych pochodzących z bezpośredniego importu z Austrii linii:

Matka pszczela

Sklenar 47/19/48
Stara linia hodowlana z bardzo łagodnymi pszczołami, dającymi wiele satysfakcji w obsłudze. Tworzy rodziny silne, nieskłonne do rójki, o dużej wydajności. Dobra linia do krzyżowania.

Sklenar 47/H/47
Charakteryzowana jako niezniszczalna, bardzo twarda pszczoła o silnych skłonnościach do czyszczenia ula. Tworzy średnio silne rodziny o dużym temperamencie. Pszczoły cechują się dobrą wydajnością i brakiem skłonności do rójki. Późną jesienią osiągają silne roje. Określane jako "skowronki" z powodu wczesnego rozpoczynania pracy.

Sklenar 47/G/10
Z powodu swej wybitnej łagodności określana jako "jagnięca" pszczoła, idealna dla dzieci. Tworzy bardzo silne rodziny, wdzięczne w obsłudze, z małą skłonnością do rójek. Roje osiągają dużą wydajność oraz nie mają tendencji do składania miodu w gnieździe.

Troiseck
Pszczoły tej linii najlepiej wykorzystują pożytki spadziowe zarówno bardzo dobrze sprawdzają się na wszelkich innych pożytkach nektarowych. Przystosowane są do każdego rodzaju gospodarki pasiecznej. Tworzą rodziny o średniej sile i silne, bardzo dobrej dynamice rozwoju wiosennego, preferując ule typu stojak. Przystosowane są do trudnych warunków zimowania, charakteryzują się dużą skłonnością do składania miodu w nadstawkach, a duże ilości pyłku w plastrach okrywowych. Pszczoły są łagodne, nie wykazują zwiększonej rojliwości nie lubią zbyt ciasnych gniazd lecz dają się bardzo łatwo wyprowadzić ze stanu rojowego.

MATKI NIEUNASIENNIONE 20zł
MATKI UNASIENNIONE 50zł


Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego sklepu internetowego http://sklepmiodoland.pl